Картонний кутник

corner-4

Компанія «Інтер-Пак» пропонує для потреб наших Клієнтів захисні картонні кутники власного виробництва. Продукція виготовляється кваліфікованими працівниками на сучасному високотехнологічному обладнанні фірми «EBERLE S.A.» (Франція). Картонні кутники виготовляються по технології, де застосовується спеціальний клей, а також послідовне пресування і формування, що надає виробу особливої стійкості до ударів і стискання. Виготовляються з екологічно чистої сировини найвищої якості і можуть застосовуватись у вторинній переробці. Продукція відвантажується як на підприємства України, так і експортується у країни східної Європи.
Підприємства-виробники, що упаковують свою продукцію на палетах, постійно зіштовхуються з проблемою пошкодження кутів і країв упаковки. Для вирішення цієї проблеми компанія «Інтер-Пак» пропонує захисні картонні кутники таких видів:
* Г – подібного профілю, які застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, захисту картонних ящиків, посилення жорсткості конструкції упаковки, захисту країв і фіксації на піддоні рулонних матеріалів, захисту країв і упаковки листових матеріалів, захисту країв листових матеріалів від стяжок, захист торця та ін.

* Кутники з клейкою плівкою, що створюють додаткові зручності і роблять процес упаковки більш технологічним. Клейовий шар виконується у вигляді клейкої стрічки і може бути нанесений як на зовнішній, так і на внутрішній бік кутників.

* Кути можуть бути виготовлені з несиметричними полками – різних розмірів

* Вологостійкий кутник, який можна зберігати в умовах підвищеної вологості

* Кутник із заокругленим верхом – різновид кутника з підвищеною міцністю і він також прекрасно служить для пакування овочів і фруктів, у тому числі і на автоматичних пакувальних лініях.

* Кутник з висічкою – завдяки своїй гнучкій міцній конструкції забезпечує надійний захист для продукції круглої та неправильної форми (для рулонів, круглих столів або інших круглих чи заокруглених предметів). Такий кутник широко використовується в металургійній, паперовій, меблевій та інших галузях. Виготовляти такий кутник ми можемо з шириною полички від 33 мм до 75мм, товщиною від 2 до 5 мм та довжиною від 400 мм і більше.

За побажанням Замовника як на внутрішню, так і на зовнішню поверхню картонного кутника може наноситись інформація про фірму, її логотип або будь-яка інша інформація. Зовнішній шар може виконуватись в будь-якій кольоровій гаммі.

Картонні кутники виробляються в діапазоні таких розмірів:
* ширина полки – від 35 мм до 100 мм,
* товщина – від 2 мм до 10 мм,
* довжина – за побажанням Замовника.

Конкурентна ціна та висока якість – робить продукцію компанії «Інтер-Пак» доступною для найвибагливішого Клієнта.