Основні принципи роботи ТОВ “Інтер-Пак” – це якість та швидкість

Товариство з обмеженою відповідальністю “Інтерпак Україна”, засноване у 2007 році, за короткий період часу стало лідером свого сегменту у галузі картонної упаковки в Україні

Наші спеціалісти допомагають клієнтам вирішувати  проблеми, пов’язані з пакуванням їхніх товарів: зниження витрат при виробництві, зберіганні та транспортуванні продукції за рахунок вибору відповідної якісної упаковки, а також підвищення стабільної діяльності завдяки швидкості та своєчасності наших поставок.

Види діяльності

Основним видом діяльності нашої компанії є виробництво і продаж картонної гільзи та картонного кутника. Продукція ТОВ “Інтер-Пак” продається не лише на ринку України, а й ринках багатьох країн Східної та Західної Європи (Бельгії, Білорусі, Голландії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та ін.).

Сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина від надійних постачальників, висока культура виробництва та суворий контроль якості дозволяють нам виготовляти картонні кутник та гільзу з необхідними характеристиками за мінімальною ціною.

 

Види сертифікації

Вся продукція ТОВ “Інтер-Пак” є екологічно безпечною та підлягає вторинній переробці.

На ТОВ «Інтер-Пак» впроваджена і успішно функціонує система управління якістю у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Провідний аудитор систем менеджменту TUV NORD CERT визначив високий рівень кваліфікації, відповідальності та проінформованості персоналу стосовно системи менеджменту якості.

Окремими позитивними аспектами було відзначено, що колектив підприємства постійно працює на перспективу, інвестиційна діяльність підприємства направлена на технічне оновлення, модернізацію виробництва та довгостроковий перспективний розвиток.

У 2018 році компанія  Інтер-Пак отримала міжнародний сертифікат FSC®( FSC-C142294). Головною метою нашої діяльності є виробництво якісної, конкурентоспроможної, безпечної, екологічно чистої продукції з паперу та картону, що виготовлений із сировини з сертифікованих та контрольованих джерел.

Продукція з маркуванням FSC®( FSC-C142294) повідомляє споживачеві, що в її складі є деревна сировина, яка походить з керованих лісів, де ведеться соціально та екологічно відповідальне лісове господарство. Це є гарантією того, що ліси будуть успішно відновлені після вирубування.

Ми відповідально підходимо до екологізації власного виробництва і самої продукції, тому пропонуємо нашим клієнтам можливість замовляти FSC®( FSC-C142294) сертифіковану упаковку, тим самим зробити свій внесок в покращення управління лісами планети.

 

Cost savings

Save your money with our logistics service taking advantage of quickly delivery.

Secure services

We provide security of your delivery. You can use our online tracking system to check where your cargo is.

Cargo express

Our educated couriers deliver your cargo in the right place at the right time safely.

Proven Experience

Thousands of happy clients, hundreds of permanent customers are the result of our work.

Працюємо швидко та якісно!

Ми завжди в пошуку досконалості і тому прагнемо бути на крок попереду, сприяючи тому, щоб наші співробітники завжди розвивались, навчались, вдосконалювались.

Поряд з наполегливістю у вирішенні всіх ваших бізнес-завдань, команда “Інтер – Пак Україна” поліпшує рівень надання якісного продукту і якісних послуг! 

Ми вже не перший рік багато уваги приділяємо корпоративному навчанню, метою якого є підвищення ефективності роботи як кожного окремо взятого співробітника так і всієї компанії в цілому.

Enroll now & get a discount for delivery

Whether you require delivery or logistics services or fulfillment, defined freight forwarding, or a complete supply chain solution, we are here for you.

We think about our customers and our work based on such values as:  Про UGPS

  Підприємство «Інтер-Пак» з 2015 року входить в групу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS),  що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки,  та різних комплектуючих для гофротари.

   

  ТОВ “Інтер-Пак Україна” здійснює всі трудові відносини відповідно до чинного законодавством України. Ми виключаємо будь-які форми примусової та дитячої праці, поважаємо свободу об’єднання в профспілки

   

  Політика про працю тут:

   

  Thoughts of our clients about our work

  testi-1
  They are professionals in international shipping! I recommend Moving to everybody, who is looking for perfect logistics service.
  Alla Becker
  August 05, 2018
  testi-2
  Moving is a great delivery company! This is highlighted by their excellent communication and sense of urgency.
  Kristian Ericson
  August 05, 2018
  testi-3
  I used their services some times and always was glad with the result of their work. Their experienced dispatchers and load planners always help with any question.
  Kristin de Bryene
  August 05, 2018