Наш профіль має жорстку U (П)-подібну форму, що забезпечує виняткову міцність і захист упаковки. Полички (сторони) кутника можуть бути як однакової ширини так і різної

Така конструкція сприяє кращому приляганню кутника до кутів вантажу, що пакується. Ми є одним із провідних виробників та експортерів U-профілю.

Виготовлені нами профілі здатні зменшити загальний ризик пошкодження для матеріалів під час транспортування.

Вони відомі тим, що забезпечують необхідне посилення пакувальних контейнерів одночасно із 3 сторін Такий кутник придатний для вторинної переробки

Картонний кутник П- профілю

Кутник П-подібного профілю використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, призначений для захисту кутів товарів, що перевозяться або зберігаються на складах, для захисту поверхонь від подряпин і пошкоджень під час транспортування. 100% захист картону, який можна переробити, є ідеальним екологічним рішенням для різноманітних застосувань (двері, вікна, стільниці, панелі, труби, профілі тощо). Опції друку дозволяють брендувати упаковку. Не пропустіть нагоду купити його у нас!

Наші переваги:

Доступні в різних товщинах матеріалів і розмірах

Повністю підлягає переробці

Можливе нанесення одним або двома кольорами

Наші U-профілі, які просто закріплюються на краю меблів, дверей або робочої поверхні, позбавлять вас від додаткових пристосувань для кріплення або зняття. Наші U-профілі забезпечують ефективний захист країв для будь-яких вимог.

Такі захисні кутники виготовляються з картону методом послідовного пресування декількох шарів і формування необхідного профілю з використанням спеціального клею. Сировиною слугує картон, що має підвищену міцність. Чергування численних шарів і особливо міцного клею формують міцну структуру кутника. Тому, не дивлячись на своє “паперове” походження, захисні картонні кутники дуже стійкі до ударів, поверхневого тиску й стиснення.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів::

Ширина полички – від 25 мм до 150 мм

Товщина – від 2 мм до 6 мм

Максимальна сума довжин всіх трьох сторін (поличок): 350 мм    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: