Tuleja tekturowa

INTER PACK sp. z o.o. produkuje brązową oraz białą tuleje tekturową spiralnie zwijaną.
Tuleje tekturowe wykorzystują się w tekstylnym, spożywczym, poligraficznym, chemicznym oraz hutniczym przemyśle.

ТОВ "Інтерпак-Україна"

Картонні гільзи (шпулі, втулки, патрони) традиційно використовуються для намотки різних рулонних матеріалів та як циліндричні ємності для упаковки сипучих харчових і не харчових продуктів. Ми розуміємо що картонні гільзи – це основа, без якої неможливо виробляти якісну продукцію. Адже у багатьох випадках намотуваний матеріал в сотні, а іноді і в тисячі раз дорожчий за гільзу. Тому, погодьтесь, гільзі треба довіряти.

Ми стежимо за дотриманням показників міцності і правильної геометрії гільз. Використовуємо сировину, спеціально розроблену виключно для виробництва картонних гільз. І той факт, що нашими замовниками є підприємства-лідери своїх галузей, підтвержує нашу якість.

Ми пакуємо гільзи на піддони з фіксацією стрейч-плівкою і поліпропіленовою стрічкою, що забезпечує цілісність піддона. Дана упаковка не вимагає великих складських приміщень, легко перераховується, вимагає

мінімум часу для завантаження та розвантаження машини та забезпечує збереження гільз при транспортуванні на далекі відстані.

Наші клієнти використовують картонну втулку для різних потреб

•  Намотування полімерних рулонних матеріалів:
усі види одношарових і багатошарових плівок і т.ін.
•  Намотування текстильних рулонних матеріалів:
тканина і не тканнинні матеріали, нитки, волокна, пряжа і т.ін.
•  Намотування целюлозно-бумажних рулонних матеріалів:
папір офсетний, папір для мішків, ролевий картон, пергамент, папір для каширування, туалетний папір, папір для факсу і принтера, самоклеючі етикетки і т.ін.
•  Намотування будівельно-технічних рулонних матеріалів:
пароізоляція, рубероїд, сітка будівельна, плівка ізоляційна, шліфувальний папір, лінолеум і т.ін.
•  Намотування пакувальних матеріалів:
клеючі стрічки для пакування, двохсторонні клеючі стрічки, шпагат полімерний і бумажний, стрейч-плівка, фольга, мішки, пакувальні стрічки ПЕТ і т.ін.
Матеріали: В залежності від потреби якості картонної гільзи (шпулі, втулки, потронів) при її виготовленні використовуються різні види картону і паперу. Технологія спіральної навивки і використання спеціальних композитивних клеїв і сумішей клеїв надають виробам особливу міцність навіть при відносній не великій товщині стінок.

Компанія „Інтерпак-Україна” пропонує своїм клієнтам різні види упаковки: картонна гільза, картонна втулка, картонна шпуля. Ми працюємо на ринку України з 2002 року, за цей час ми пройшли шлях від невеликої фірми до підприємства з серйозною технічною базою і злагодженим трудовим колективом.

Головним напрямком нашої діяльності є виробництво картонної втулки (шпулі, гільзи) та кутників

Картонна втулка (шпуля, гільза) є важливою і потрібною продукцією в побуті, в народному господарстві та промисловості. Область її застосування досить широка. Картонна втулка (шпуля, гільза) застосовується для намотування текстильних, паперових, полімерних та інших рулонних матеріалів.

Produkujemy tuleje tekturowe następujących wymiarów:

średnica – od 38 mm do 200 mm;

grubość ścianki – od 2 mm do 15 mm;

długość – bez ograniczeń.

Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta tuleje tekturowe wyprodukowane mogą być:

z drukiem;

dowolnego koloru;

niestandardowej średnicy (indywidualne zamówienie).

nacinane.