Ми пропонуємо для потреб наших клієнтів картонні кутники власного виробництва. Ця продукція виготовляється кваліфікованими працівниками на сучасному високотехнологічному обладнанні, шляхом склеювання картонних стрічок та їх подальшим формуванням та пресуванням. Процес виробництва кутника, а також сировина та матеріали, які використовуються у цьому процесі, не шкодять довкіллю.
Картонні кутники застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних та листових матеріалів та ін.

Докладніше
corner
cylinder

Картонні гільзи застосовуються  у текстильній, поліграфічній, харчовій, хімічній та металургійній промисловостях при виробництві різноманітних стрічок, плівок, тканин, ниток, паперу, картону, тощо.
Сьогодні компанія виготовляє картонні гільзи різних розмірів:
– внутрішній діаметр – від 30 мм до 200 мм;
– товщина стінки – від 2 мм до 15 мм;
– довжина – без обмежень.
За бажанням замовника картонна гільза може виготовлятися з певними індивідуальними характеристиками:
– на внутрішню та на зовнішню поверхню гільзи може наноситись друк з інформацією про замовника, його логотип і т. п.

Докладніше

Сучасне обладнання, прогресивні технології, та суворий контроль якості дозволяють нам виготовляти картонні кутник та гільзу з необхідними характеристиками за мінімальною ціною для піклування про зручність та потреби наших клієнтів. Наші спеціалісти допомагають клієнтам вирішити проблеми, пов’язані з пакуванням їхніх товарів:зниження витрат при виробництві, зберіганні та транспортуванні продукції