Картонний кутник з висічкою

Кутник із висічкою. На одній поличці такого кутника зроблені  л-подібні вирізи, які дозволяють кутнику легко згинатися. Він використовується для пакування круглих вантажів: рулонів, шпуль і т.д., тобто для захисту їх кромок. Згинаючись, захисні куточки з висічкою забезпечують захист там, де не підходить звичайний прямий куточок. У першу чергу це рулони або будь-яка інша продукція, де необхідне поєднання, на перший погляд, непоєднуваних характеристик: гнучкість, міцність та опірність ушкодженням. Ідеально для цих цілей підходить куточок із висічкою ТОВ “Інтерпак – Україна”. Завдяки нанесеній перфорації (висіканню) забезпечується гнучкість, яка дозволяє захищати так легко ушкоджувані краї і торці рулонів незалежно від виду упаковуваної продукції: папір або сталь.

ТОВ "Інтерпак-Україна"

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

Картонні пакувальні куточки виготовляють із пресованого картону високої якості. Цей вид пакувальної продукції ідеально підходить для того, щоб захищати безпосередню упаковку вантажу від пошкоджень. Куточки з картону вважаються додатковим видом захисту вантажів, однак не варто нехтувати цією невеликою деталлю. Насправді міцні картонні кутники можуть уберегти вантаж від деформації в процесі транспортування. Цей вид упаковки дозволяє забезпечити цілісність виробів на кутах.

Найчастіше пакувальні куточки застосовують із продукцією, яку упаковують на піддонах. Такий вид захисної упаковки доречний із вантажем вагою до 2 тонн. Крім захисних функцій, куточки з висічкою також можуть значно зменшити кількість основної упаковки. Це додаткова економія коштів. Після утилізації упаковку можна використовувати повторно, тому вартість куточків вкрай мала.

Ми готові доставити замовлення в будь яку точку України чи Європи. Залишайте заявку та дізнавайтесь деталі

Картонний кутник із висічкою – один із типів пакувального допоміжного матеріалу, який задіюється для забезпечення максимального захисту товару від можливих пошкоджень, вм’ятин. Завдяки цьому клієнт отримує цілісну упаковку і збережений товарний зовнішній вигляд продукції.

Наша компанія надає широкий асортимент пакувального матеріалу, високоякісної продукції. Клієнт при виникненні питань може зв’язатися з нашим представником та отримати консультацію. Більш того, зверніть увагу, що ми готові розглянути питання, що стосуються доставки замовлення.

Переходимо безпосередньо до виробництва картонних куточків. Вони випускаються в результаті пресування з використанням спеціального клею, який додає кутам підвищеної стійкості до механічних пошкоджень. Зверніть увагу, що пакувальні куточки є унікальним товаром, так як його можна пускати вхід, як самостійний елемент упаковки, плюс задіяти при роботі зі стретч-плівкою, стрічкою і т.д. Куточки з висічкою в процесі перевезення, тривалому зберіганні знижують ризик утворення деформацій на продукції.

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

    альтернативный текст

    альтернативный текст

    Перфорований папір


    ТОВ "Інтерпак-Україна"