Кутник з несиметричними поличками

Кутник з несиметричними поличками різних розмірів. Для пакування певних специфічних товарів (двері, вікна, меблі і т.п.) потрібен кутник, полички якого матимуть різну ширину. У нашому асортименті є такий.

ТОВ "Інтер - Пак Україна"

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

Паперовий кутник захисний із несиметричними поличками використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, що призначений для захисту кутів товарів, які перевозяться або зберігаються на складах, від фізичних ушкоджень і для розподілу тиску упаковки. Картонний кутник із різними поличками виконує універсальні функції, захищаючи як товар, так і елементи самої упаковки. Наприклад, захищає від розриву обв’язувальну стрічку на гострих гранях вантажу.

Картонний захисний кутник використовують для повноцінного захисту вантажу,  який створює своєрідне ребро жорсткості і запобігає:

Захисні паперові кутники  з несиметричними поличками (або їх ще називають асиметричні) вирішують проблему транспортної і складської упаковки. У доповненні або замість існуючих видів упаковки (стрейч або страп-стрічка, гофроящик, піддон, лоток) захисні картонні кутники забезпечать зберігання Вашого товару і запобігають:

1. Пошкодженням кутів і країв упаковки при траспортуванні і зберіганні ( чотири вертикальних або горизонтальних кутники встановлюються по кутках, і упаковка обтягується пакувальною плівкою).
2. Зминанню при вертикальних навантаженнях (спеціальна рамка з кутників, яка накладається зверху на горизонтальну групу захисних кутників). Навантаження від верхнього піддона, не переходячи на вантаж, розприділяється через горизонтальну раму і верикальні кути на нижній піддон. При цьому навантаження, які може витримати така рама, доходять до 1 тонни.
3. Зминнанню нижнього ряду гофрокоробів при складуванні рядами (у кути гофроящика зсередини встановлюються захисні кутники).

Асиметричні картонні кутники можуть використовуватися як самостійне пакувальне пристосування, так і в доповненні з такими видами упаковки, як стреппинг-стрічка, стрейч-плівка, гофроящик, піддон. Кутники забезпечують збереження товару, запобігають деформації продукції, полегшують процеси навантаження-розвантаження, транспортування та зберігання вантажів.

Ми готові доставити замовлення в будь яку точку України чи Європи. Залишайте заявку та дізнавайтесь деталі

Картонні кутники з несиметричними (асиметричними) поличками – порівняно новий матеріал на ринку упаковки, який вже завоював достатню популярність завдяки своїм перевагам:

екологічна безпека
нешкідливість і легкість утилізації;
можливість багаторазового застосування;
стійкість до низьких температур;
висока міцність;
стійкість до ударів, стискання, зминання;
можливість упаковки вантажу вагою до 2 тонн;
практичність та економічність;
скорочення витрат на пакувальні матеріали.

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

    альтернативный текст

    альтернативный текст

    Перфорований папір