Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю “Інтер-Пак”, засноване у 2007 році, за короткий період часу стало лідером свого сегменту у галузі картонної упаковки в Україні.
Основним видом діяльності нашої компанії є виробництво і продаж картонної гільзи та картонного кутника. Продукція ТОВ “Інтер-Пак” продається не лише на ринку України, а й ринках багатьох країн Східної та Західної Європи (Бельгії, Білорусі, Голландії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та ін.).
Сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина від надійних постачальників, висока культура виробництва та суворий контроль якості дозволяють нам виготовляти картонні кутник та гільзу з необхідними характеристиками за мінімальною ціною.
Основні принципи роботи ТОВ “Інтер-Пак” – це якість та швидкість. Наші спеціалісти допомагають клієнтам вирішути проблеми, пов’язані з пакуванням їхніх товарів: зниження витрат при виробництві, зберіганні та транспортуванні продукції за рахунок вибору відповідної якісної упаковки, а також підвищення стабільної діяльності завдяки швидкості та своєчасності наших поставок.
Вся продукція ТОВ “Інтер-Пак” є екологічно безпечною та підлягає вторинній переробці.

На ТОВ «Інтер-Пак» впроваджена і успішно функціонує система управління якістю у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Провідний аудитор систем менеджменту TUV NORD CERT визначив високий рівень кваліфікації, відповідальності та проінформованості персоналу стосовно системи менеджменту якості.

Окремими позитивними аспектами було відзначено, що колектив підприємства постійно працює на перспективу, інвестиційна діяльність підприємства направлена на технічне оновлення, модернізацію виробництва та довгостроковий перспективний розвиток.

У 2018 році компанія  Інтер-Пак отримала міжнародний сертифікат FSC®( FSC-C142294). Головною метою нашої діяльності є виробництво якісної, конкурентоспроможної, безпечної, екологічно чистої продукції з паперу та картону, що виготовлений із сировини з сертифікованих та контрольованих джерел.

Продукція з маркуванням FSC®( FSC-C142294) повідомляє споживачеві, що в її складі є деревна сировина, яка походить з керованих лісів, де ведеться соціально та екологічно відповідальне лісове господарство. Це є гарантією того, що ліси будуть успішно відновлені після вирубування.

Ми відповідально підходимо до екологізації власного виробництва і самої продукції, тому пропонуємо нашим клієнтам можливість замовляти FSC®( FSC-C142294) сертифіковану упаковку, тим самим зробити свій внесок в покращення управління лісами планети.

Ми завжди в пошуку досконалості і тому прагнемо бути на крок попереду, сприяючи тому, щоб наші співробітники завжди розвивались, навчались, вдосконалювались. Поряд з наполегливістю у вирішенні всіх ваших бізнес-завдань, команда “Інтер – Пак Україна” поліпшує рівень надання якісного продукту і якісних послуг! Ми вже не перший рік багато уваги приділяємо корпоративному навчанню, метою якого є підвищення ефективності роботи як кожного окремо взятого співробітника так і всієї компанії в цілому.

Підприємство «Інтер-Пак» з 2015 року входить в групу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS),  що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки,  та різних комплектуючих для гофротари.