Картонний кутник R профілю

Картонні кутники R– подібного профілю – Застосовується для захисту кутів та країв товару під час транспортування та зберігання. Спрощує закріплення товару на піддонах. Товари розташовані дуже стійко. R-профіль зміцнює упаковку і дозволяє складувати товари один на одного.

Інтерпак-Україна

Паперовий кутник, захисний, R-подібного профілю використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, призначений для захисту кутів товарів, що перевозяться або зберігаються на складах, від фізичних ушкоджень і для розподілу тиску упаковки. Паперовий куточок виконує універсальні функції, захищаючи як товар, так і елементи самої упаковки. Наприклад, захищає від розриву обв’язувальну стрічку на гострих гранях вантажу. Не пропустіть нагоду купити його у нас!

Ми готові доставити замовлення в будь яку точку України чи Європи. Залишайте заявку та дізнавайтесь деталі

Картонний захисний кутник  з кутом 90 градусів використовують для повноцінного захисту вантажу,  який створює своєрідне ребро жорсткості, що запобігає:

Пошкодженню вантажу поліпропіленовою або поліестеровою стрічкою

Зминанню при вертикальних навантаженнях

Картонні кутники, які можна купити у нас, застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних і листових матеріалів та ін. Він застосовується від тиску пакувальної стрічки та збільшує стійкість і міцність картонного ящика при навантаженні.

Такі захисні кутники виготовляються з картону методом послідовного пресування декількох шарів і формування необхідного профілю з використанням спеціального клею. Сировиною слугує картон, що має підвищену міцність. Чергування численних шарів і особливо міцного клею формують міцну структуру кутника. Тому, не дивлячись на своє “паперове” походження, захисні картонні кутники дуже стійкі до ударів, поверхневого тиску й стиснення.

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів:

Ширина полички – від 35 мм до 100 мм

Товщина – від 2 мм до 10 мм

Довжина – за побажанням Замовника.

У нас Ви можете купити картонні (паперові) захисні кутники R-подібного профілю за оптовими цінами. Також є можливість нанесення друку  чи кольору. Якщо Вас це зацікавило, залишайте заявку.

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

    альтернативный текст

    альтернативный текст

    Перфорований папір