Картонний кутник з клейкою лентою

Кутники з клейкою плівкою. Для полегшення пакування вантажу (товару) ми виготовляємо кутник з нанесеною з внутрішнього боку клейкою стрічкою. Під час пакування здирається захисна плівка з такої стрічки та кутник приклеюється до вантажу. У результаті для подальшого обмотування стреч-плівкою чи пакувальною стрічкою кутник не потрібно притримувати.

ТОВ "Інтерпак-Україна"

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

Куточки картонні з клейкою лентою захищають картонні ящики, торці й упаковки листових матеріалів від ушкоджень, піддони – від розсипання, краї листових матеріалів – від стяжок. Вони також підсилюють жорсткість конструкції.

Застосування:

Фіксація і захист країв на піддоні рулонних матеріалів

Упаковка листових матеріалів і захист країв

Підвищення жорсткості упаковки конструкцій

Захист країв листових матеріалів від стяжок

Захист від розсипання для піддонів

Запобігання деформації картонних ящиків

Запобігання ушкоджень торця

Ми готові доставити замовлення в будь яку точку України чи Європи. Залишайте заявку та дізнавайтесь деталі

Кутники з клейкими стрічками дозволять легко і без зусиль надійно захистити Ваш вантаж, що запакований у картонні коробки. Ви з легкістю приклеїте кутник до картонного ящика і вже без зусиль зможете продовжувати пакування на палеті. Клейкі ленти можуть бути одночасно на обох поличках чи тільки на одній, кількість лент  на одній  поличці також довільна. Ширина клейкої стрічки –  від 10 мм і більше. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальні параметри для Вашого вантажу: товщину кутника, ширину поличок та вид кутника. Вам залишається тільки залишити заявку за номером телефону чи електронною адресою.

Куточки картонні захисні покликані вирішити проблему транспортної і складської упаковки. На додаток або замість існуючих видів упаковки (стрейч і стреп-стрічка, гофроящик, піддон, лоток), захисні картонні кутники забезпечать збереження Вашого товару і допоможуть запобігти:

 • Пошкодженням кутів і країв картонних коробок при транспортуванні і зберіганні (чотири вертикальних або горизонтальних куточки встановлюються по кутах, і упаковка обтягується пакувальною стрічкою).
 • Зминанню при вертикальних навантаженнях (спеціальна рамка з куточків, яка накладається згори на горизонтальну групу захисних куточків).
 • Навантаження від верхнього піддона, минаючи вантаж, розподіляється через горизонтальну раму і вертикальні куточки на нижній піддон. При цьому навантаження, які може витримати така рама, досягають 1 тонни.
 • Зминанню нижнього ряду гофрокоробів при складуванні рядами (у кути гофрокоробів зсередини встановлюються захисні куточки).

Характеристики:

Ширина клейкої стрічки – від 2 мм.

Клейова основа – акрил

Кількість клейких лент на одній поличці – необмежена

Можливість нанесення друку чи логотипу на картонний кутник

Ширина полички – від 35 ммю до 100 ммю

Товщина – від 2 мм до 10 мм.

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

  альтернативный текст

  альтернативный текст

  Перфорований папір


  ТОВ "Інтерпак-Україна"