Перфорований картонний кутник

Кутник з перфорацією, що виготовляється українською компанією  ТОВ “Інтерпак-Україна”,  дозволяє швидко та без зайвих зусиль запаковувати палети, не використовуючи додаткового обладнання для обрізання зайвого. Не всі знають наперед розміри (висоту) піддона з вантажем, які картонний (паперовий) кутник має захистити. Тому для наших клієнтів ми пропонуємо кутник із перфорацією з певним кроком і довжиною. Це дозволяє Вам обривати кутник із перфорацією на ту довжину, яка буде їм потрібна у конкретному випадку, що дозволить Вам зекономити дорогоцінний час, кошти, які б витратились на купівлю додаткового обладнання, збільшить швидкість та результативність пакування.  Хочете дізнатись більше, телефонуйте, залишайте заявку, і наші менеджери з радістю допоможуть вирішити всі  Ваші  проблеми. ТОВ “Інтерпак-Україна” – ми знаємо, що потрібно твоєму бізнесу.

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

ТОВ "Інтерпак - Україна"

Компанія “Інтерпак-Україна”продає високої якості і широкого асортименту захисні картонні кутники з висічкою. Пошкодження кутів і країв упаковки, а також проблеми зі стійкістю продукції під час транспортування – це питання, з якими стикаються виробники і всі компанії, що упаковують свою продукцію на палетах. Для вирішення цієї проблеми наша компанія хоче запропонувати Вам використовувати захисні картонні куточки з перфорацією. Захисні кутники з перфорацією забезпечують товарний вигляд країв і кутів Вашої продукції та збереження упаковки від пошкоджень і вм’ятин, полегшують процес натягування поліпропіленовими стрічками. До того ж куточки надають стійкості всій упаковці.

Паперові куточки з перфорацією забезпечують високу швидкість пакування, низьку кількість відходів, а головне – не потрібно додаткового дороговартісного обладнання для рівного відрізання зайвого матеріалу. Все, що Вам потрібно зробити, – обламати кутник у потрібному місці. Ви отримаєте рівномірний зріз у потрібному місці. Ось і все – Вам залишилось обмотати палету стрейчем і завантажити в автомобіль.
Останнім часом стали пред’являти великі вимоги до упаковки продукції, яка йде на експорт, тому застосування захисних картонних куточків у пакуванні Вашої продукції – це рішення Ваших проблем з упаковкою. А використання твердих картонів і спеціальних технологій дозволить застосовувати куточки з перфорацією багато разів. Зверніть Вашу увагу на те, що картон для кутників виготовлений з екологічно чистої сировини та придатний до утилізації.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s.

Ми готові доставити замовлення в будь яку точку України чи Європи. Залишайте заявку та дізнавайтесь деталі

Ширина полички перфорованого кутника –

35 мм до 150 мм

Мінімальна довжина кутника – без обмежень

Кроки перфорації паперового кутника –

Можливість виготовлення з несиметричними поличками

Можливість нанесення Вашого логотипу

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

    альтернативный текст

    альтернативный текст

    Перфорований папір


    ТОВ "Інтерпак - Україна"