Перфорований картонний кутник

Кутник з перфорацією, що виготовляється українською компанією  ТОВ “Інтерпак-Україна”,  дозволяє швидко та без зайвих зусиль запаковувати палети, не використовуючи додаткового обладнання для обрізання зайвого. Не всі знають наперед розміри (висоту) піддона з вантажем, які картонний (паперовий) кутник має захистити. Тому для наших клієнтів ми пропонуємо кутник із перфорацією з певним кроком і довжиною. Це дозволяє Вам обривати кутник із перфорацією на ту довжину, яка буде їм потрібна у конкретному випадку, що дозволить Вам зекономити дорогоцінний час, кошти, які б витратились на купівлю додаткового обладнання, збільшить швидкість та результативність пакування.  Хочете дізнатись більше, телефонуйте, залишайте заявку, і наші менеджери з радістю допоможуть вирішити всі  Ваші  проблеми. ТОВ “Інтерпак-Україна” – ми знаємо, що потрібно твоєму бізнесу.

ТОВ "Інтерпак - Україна"

Компанія “Інтерпак-Україна”продає високої якості і широкого асортименту захисні картонні кутники з висічкою. Пошкодження кутів і країв упаковки, а також проблеми зі стійкістю продукції під час транспортування – це питання, з якими стикаються виробники і всі компанії, що упаковують свою продукцію на палетах. Для вирішення цієї проблеми наша компанія хоче запропонувати Вам використовувати захисні картонні куточки з перфорацією. Захисні кутники з перфорацією забезпечують товарний вигляд країв і кутів Вашої продукції та збереження упаковки від пошкоджень і вм’ятин, полегшують процес натягування поліпропіленовими стрічками. До того ж куточки надають стійкості всій упаковці.

Паперові куточки з перфорацією забезпечують високу швидкість пакування, низьку кількість відходів, а головне – не потрібно додаткового дороговартісного обладнання для рівного відрізання зайвого матеріалу. Все, що Вам потрібно зробити, – обламати кутник у потрібному місці. Ви отримаєте рівномірний зріз у потрібному місці. Ось і все – Вам залишилось обмотати палету стрейчем і завантажити в автомобіль.
Останнім часом стали пред’являти великі вимоги до упаковки продукції, яка йде на експорт, тому застосування захисних картонних куточків у пакуванні Вашої продукції – це рішення Ваших проблем з упаковкою. А використання твердих картонів і спеціальних технологій дозволить застосовувати куточки з перфорацією багато разів. Зверніть Вашу увагу на те, що картон для кутників виготовлений з екологічно чистої сировини та придатний до утилізації.

Мінімальна ширина полички перфорованого кутника –

Мінімальна довжина кутника –

Кроки перфорації паперового кутника –

Можливість виготовлення з несиметричними поличками

Можливість нанесення Вашого логотипу

ТОВ "Інтерпак - Україна"