Основні принципи роботи ТОВ “Інтер-Пак” – це якість та швидкість

Товариство з обмеженою відповідальністю “Інтерпак Україна”, засноване у 2007 році, за короткий період часу стало лідером свого сегменту у галузі картонної упаковки в Україні

Наші спеціалісти допомагають клієнтам вирішувати  проблеми, пов’язані з пакуванням їхніх товарів: зниження витрат при виробництві, зберіганні та транспортуванні продукції за рахунок вибору відповідної якісної упаковки, а також підвищення стабільної діяльності завдяки швидкості та своєчасності наших поставок.

Види діяльності

Основним видом діяльності нашої компанії є виробництво і продаж картонної гільзи, картонного кутника, перфорованого паперу, картонного піддону. Продукція ТОВ “Інтер-Пак” продається не лише на ринку України, а й ринках багатьох країн Східної та Західної Європи (Бельгії, Голландії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та ін.).

Сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина власного виробництва та  від надійних постачальників, висока культура виробництва та суворий контроль якості дозволяють нам виготовляти продукцію  з необхідними характеристиками за конкурентними цінами.

 

Види сертифікації

Вся продукція ТОВ “Інтер-Пак” є екологічно безпечною та підлягає вторинній переробці.

На ТОВ «Інтер-Пак» впроваджена і успішно функціонує система управління якістю у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Провідний аудитор систем менеджменту TUV NORD CERT визначив високий рівень кваліфікації, відповідальності та проінформованості персоналу стосовно системи менеджменту якості.

Окремими позитивними аспектами було відзначено, що колектив підприємства постійно працює на перспективу, інвестиційна діяльність підприємства направлена на технічне оновлення, модернізацію виробництва та довгостроковий перспективний розвиток.

У 2018 році компанія  Інтер-Пак отримала міжнародний сертифікат FSC®( FSC-C142294). Головною метою нашої діяльності є виробництво якісної, конкурентоспроможної, безпечної, екологічно чистої продукції з паперу та картону, що виготовлений із сировини з сертифікованих та контрольованих джерел.

Продукція з маркуванням FSC®( FSC-C142294) повідомляє споживачеві, що в її складі є деревна сировина, яка походить з керованих лісів, де ведеться соціально та екологічно відповідальне лісове господарство. Це є гарантією того, що ліси будуть успішно відновлені після вирубування.

Ми відповідально підходимо до екологізації власного виробництва і самої продукції, тому пропонуємо нашим клієнтам можливість замовляти FSC®( FSC-C142294) сертифіковану упаковку, тим самим зробити свій внесок в покращення управління лісами планети.

 

Про UGPS

Підприємство «Інтер-Пак» з 2015 року входить в групу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS),  що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки,  та різних комплектуючих для гофротари.

 

ТОВ “Інтер-Пак Україна” здійснює всі трудові відносини відповідно до чинного законодавством України. Ми виключаємо будь-які форми примусової та дитячої праці, поважаємо свободу об’єднання в профспілки

Політика про працю тут:

    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: