Картонний кутник

corner-4

Пропонуємо для потреб наших Клієнтів захисні картонні кутники власного виробництва. Продукція виготовляється кваліфікованими працівниками на сучасному високотехнологічному обладнанні фірми «EBERLE S.A.» (Франція).

Картонні кутники виготовляються за технологією, де застосовується спеціальний клей, а також послідовне пресування і формування, що надає виробу особливої стійкості до ударів і стискання.

Продукція відвантажується як на підприємства України, так і експортується у країни Східної Європи, тому ви можете її купити саме зараз.

Картонні кутники виробляються в діапазоні таких розмірів:

* ширина полички – від 35 мм до 100 мм,

* товщина – від 2 мм до 10 мм,

* довжина – за побажанням Замовника.

Для вирішення цієї проблеми компанія «Інтер-Пак» пропонує захисні картонні кутники таких видів:

  • Г – подібного профілю, які застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, захисту картонних ящиків, посилення жорсткості конструкції упаковки, захисту країв і фіксації  на піддоні.
  • За побажанням Замовника, як на внутрішню, так і на зовнішню поверхню картонного кутника може наноситись інформація про фірму, її логотип або будь-яка інша інформація.
  • Кутник із заокругленим верхом – різновид кутника з підвищеною міцністю, і він також  прекрасно служить для пакування овочів і  фруктів, у тому числі і на автоматичних  пакувальних лініях. Ви також його можете купити в нас.
  • Зовнішній шар може виконуватись у будь-якій кольоровій гамі.
  • Кутники з клейкою плівкою, що створюють додаткові зручності і роблять процес упаковки більш технологічним. Клейовий шар     виконується у вигляді клейкої стрічки і може бути нанесений як на зовнішній, так і на внутрішній бік кутників.
  • Також Ви можете купити кутник із висічкою. Завдяки своїй гнучкій міцній конструкції він забезпечує надійний захист для продукції круглої та неправильної форми. Виготовляти такий кутник ми можемо з  шириною полички від 33 мм до 75мм, товщиною від 2 до 5 мм та довжиною від 400 мм і більше.
  • Вологостійкий кутник, який можна зберігати в умовах підвищеної вологості
  • Кути можуть бути виготовлені з несиметричними поличками різних розмірів
  • Перфорований картонний кутник

Конкурентна ціна та висока якість робить продукцію компанії «Інтер-Пак» доступною для найвибагливішого Клієнта. У нас Ви можете купити картонні кутники. Для цього просто залишайте заявку.