Кутник з несиметричними поличками різних розмірів. Для пакування певних специфічних товарів (двері, вікна, меблі і т.п.) потрібен кутник, полички якого матимуть різну ширину. У нашому асортименті є такий.

Картонний кутник з несиметричними полицями

Паперовий кутник захисний із несиметричними поличками використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, що призначений для захисту кутів товарів, які перевозяться або зберігаються на складах, від фізичних ушкоджень і для розподілу тиску упаковки. Картонний кутник із різними поличками виконує універсальні функції, захищаючи як товар, так і елементи самої упаковки. Наприклад, захищає від розриву обв’язувальну стрічку на гострих гранях вантажу.
Картонний захисний кутник використовують для повноцінного захисту вантажу,  який створює своєрідне ребро жорсткості і запобігає:

Захисні паперові кутники з несиметричними поличками (або їх ще називають асиметричні) вирішують проблему транспортної і складської упаковки. У доповненні або замість існуючих видів упаковки (стрейч або страп-стрічка, гофроящик, піддон, лоток) захисні картонні кутники забезпечать зберігання Вашого товару і запобігають:

Пошкодженням кутів і країв упаковки при траспортуванні і зберіганні ( чотири вертикальних або горизонтальних кутники встановлюються по кутках, і упаковка обтягується пакувальною плівкою).

Зминанню при вертикальних навантаженнях (спеціальна рамка з кутників, яка накладається зверху на горизонтальну групу захисних кутників). Навантаження від верхнього піддона, не переходячи на вантаж, розприділяється через горизонтальну раму і верикальні кути на нижній піддон. При цьому навантаження, які може витримати така рама, доходять до 1 тонни.

Зминнанню нижнього ряду гофрокоробів при складуванні рядами (у кути гофроящика зсередини встановлюються захисні кутники).

Асиметричні картонні кутники можуть використовуватися як самостійне пакувальне пристосування, так і в доповненні з такими видами упаковки, як стреппинг-стрічка, стрейч-плівка, гофроящик, піддон. Кутники забезпечують збереження товару, запобігають деформації продукції, полегшують процеси навантаження-розвантаження, транспортування та зберігання вантажів.

СКартонні кутники з несиметричними (асиметричними) поличками – порівняно новий матеріал на ринку упаковки, який вже завоював достатню популярність завдяки своїм перевагам:

екологічна безпека

нешкідливість і легкість утилізації;

можливість багаторазового застосування;

стійкість до низьких температур;

висока міцність;

стійкість до ударів, стискання, зминання;

можливість упаковки вантажу вагою до 2 тонн;

практичність та економічність;

скорочення витрат на пакувальні матеріали.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів:

Ширина полички – від 25 мм до 150 мм

Товщина – від 2 мм до 6 мм

Максимальна довжиа - необмежина    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: