Кутник із заокругленим верхом характеризується заокругленою вершиною кута з радіусом близько 6-8 мм. Така конструкція додає кутнику більшої міцності – відпірності на стискання (пошкодження) пакувальними стрічками. Використовується переважно для пакування фруктів та овочів у картонних коробках (лотках) на піддонах.

Кутники картонні (паперові) захищають картонні ящики, торці й упаковки листових матеріалів від ушкоджень, піддони – від розсипання, краї листових матеріалів – від стяжок. Вони також підсилюють жорсткість конструкції упаковки.

Картонний кутник з заокругленим верхом

Із розвитком промисловості і торгівлі людина зіткнулася з необхідністю розробки універсальної упаковки, яка дозволила б перевозити будь-які предмети на далекі відстані, уникаючи ушкоджень. Але наявна тара (металева або дерев’яна) була незручна. Часто собівартість такої упаковки та її вага перевершувала вартість товару.

Саме тоді виробники згадали про гофрокартон і вирішили використати його для виробництва зручної, практичної, недорогої тари. Одним із варіантів захисту товару на палеті став картонний кутник із заокругленим верхом. Такий кутник зарекомендував себе низькою собівартістю, легким способом монтажу, надійністю, малою вагою, а найголовніше – можливістю повної утилізації та переробки.

Застосування:

Фіксація і захист країв на піддоні рулонних матеріалів

Упаковка листових матеріалів та захист країв

Підвищення жорсткості упаковки конструкцій

Захист країв для листових матеріалів від стяжок

Захист від розсипання для піддонів

Запобігання деформації картонних ящиків

Картонні кутники застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, для зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних і листових матеріалів та ін. Він застосовується для захисту краю товару від пошкоджень, захисту товару від тиску пакувальної стрічки та збільшує стійкість і міцність картонного ящика при навантаженні. Картонні кутники із заокругленим верхом можуть використовуватися як самостійне пакувальне пристосування, так і в доповненні з такими видами упаковки, як стреппинг-стрічка, стрейч-плівка, гофроящик, піддон. Кутники забезпечують збереження товару, запобігають деформації продукції, полегшують процеси навантаження-розвантаження, транспортування та зберігання вантажів.

Такий кутник захищає крихкий товар при перевезенні і зменшує відсоток браку. Паперовий кутник “Інтерпак-Україна”- екологічне та економічне рішення для Вашого бізнесу. Наша компанія виготовляє якісний картонний (паперовий) кутник, який забезпечує надійний захист цінного та крихкого товару при транспортуванні та складуванні. Зберігає кути палет зі всіх сторін, захищаючи кожну від фізичного пошкодження, спричиненого тиском або ударом.

Крім того, зберігає цілісність палети. Наші картонні кутники із заокругленим верхом не займають зайвого місця та не створють шкоди навколишньому середовищу. Ми можемо виготовити кутник на замовлення в будь-яких кількостях та будь-яких параметрів за найшвидші терміни за вимогою клієнта, а найголовніше – за оптовими цінами. “Інтерпак – Україна” є практично лідером на ринку кутника України. Ми постійно покращуємо якість та максимально забезпечуємо вимоги споживача. Пропонуємо вигідне та дієве рішення проблеми безпеки перевезення та складання.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів::

Ширина полички – від 25 мм до 150 мм

Товщина – від 2 мм до 6 мм

Довжина – за побажанням Замовника    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: