Картонний кутник Г – подібного профілю – найбільш поширений, типовий кутник з кутом, трішки меншим від 90°. 

Полички (сторони) кутника є однакової ширини. Така конструкція сприяє кращому приляганню кутника до кутів вантажу, що пакується. Використовується паперовий кутник для пакування найрізноманітніших вантажів (товарів) на піддонах.

Призначений для захисту кута вантажу (ящиків) від зовнішніх механічних пошкоджень, а також від пошкоджень пакувальними стрічками. Надає всьому вантажу на піддоні додаткової стійкості та правильності форми. Ще одним варіантом застосування цього виду кутника г – подібного профілю є використання його як підпорки, що зміцнює картонний ящик. Тобто на палеті вставляються по кутках кутники відповідної висоти. Саме у нас Ви можете купити картонні (паперові) кутники за оптовими цінами.

Картонний кутник Г - подібного профілю

Паперовий кутник, захисний, Г-подібного профілю використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, призначений для захисту кутів товарів, що перевозяться або зберігаються на складах, від фізичних ушкоджень і для розподілу тиску упаковки. Паперовий куточок виконує універсальні функції, захищаючи як товар, так і елементи самої упаковки. Наприклад, захищає від розриву обв’язувальну стрічку на гострих гранях вантажу. Не пропустіть нагоду купити його у нас!

Картонний захисний кутник з кутом 90 градусів використовують для повноцінного захисту вантажу, який створює своєрідне ребро жорсткості, що запобігає:

Картонні кутники, які можна купити у нас, застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних і листових матеріалів та ін. Цей картонний кутник відомий у країнах Європи як кутник L/V-профілю. Він застосовується для захисту краю товару від пошкоджень, від тиску пакувальної стрічки та збільшує стійкість і міцність картонного ящика при навантаженні.

Такі захисні кутники виготовляються з картону методом послідовного пресування декількох шарів і формування необхідного профілю з використанням спеціального клею. Сировиною слугує картон, що має підвищену міцність. Чергування численних шарів і особливо міцного клею формують міцну структуру кутника. Тому, не дивлячись на своє “паперове” походження, захисні картонні кутники дуже стійкі до ударів, поверхневого тиску й стиснення.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів:

У нас Ви можете купити картонні (паперові) захисні кутники Г-подібного профілю за оптовими цінами. Також є можливість нанесення друку чи кольору. Якщо Вас це зацікавило, залишайте заявку

    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в
    будь-яку точку світу. Залишайте
    заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: