Картонні кутники R– подібного профілю – Застосовується для захисту кутів та країв товару під час транспортування та зберігання. 

Спрощує закріплення товару на піддонах.

Товари розташовані дуже стійко. R-профіль зміцнює упаковку і дозволяє складувати товари один на одного.

Картонний кутник R- профілю

Паперовий кутник, захисний, R-подібного профілю використовується, як спеціальний пакувальний кріпильний елемент, призначений для захисту кутів товарів, що перевозяться або зберігаються на складах, від фізичних ушкоджень і для розподілу тиску упаковки. Паперовий куточок виконує універсальні функції, захищаючи як товар, так і елементи самої упаковки. Наприклад, захищає від розриву обв’язувальну стрічку на гострих гранях вантажу. Не пропустіть нагоду купити його у нас!

Картонний захисний кутник з кутом 90 градусів використовують для повноцінного захисту вантажу, який створює своєрідне ребро жорсткості, що запобігає:

Пошкодженню вантажу поліпропіленовою або поліестеровою стрічкою

Зминанню при вертикальних навантаженнях

Картонні кутники, які можна купити у нас, застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних і листових матеріалів та ін. Він застосовується від тиску пакувальної стрічки та збільшує стійкість і міцність картонного ящика при навантаженні.

Такі захисні кутники виготовляються з картону методом послідовного пресування декількох шарів і формування необхідного профілю з використанням спеціального клею. Сировиною слугує картон, що має підвищену міцність. Чергування численних шарів і особливо міцного клею формують міцну структуру кутника. Тому, не дивлячись на своє “паперове” походження, захисні картонні кутники дуже стійкі до ударів, поверхневого тиску й стиснення.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів::

Ширина полички – від 25 мм до 150 мм

Товщина – від 2 мм до 10 мм

Довжина – за побажанням Замовника    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: