Кутники в будь-якій кольоровій гамі. За бажанням клієнта поверхня кутника може бути забарвлена практично у будь-який колір, а також може бути виконаний надрук (логотип, напис і т.п.) до 6 кольорів.

Захисний картонний куточок – відносно новий, але вже досить популярний товар на українському ринку. Виріб виготовляється з якісного пресованого картону, гофрокартону у вигляді г-подібного профілю і найбільш активно застосовується у сферах торгівлі, легкої промисловості, сільського господарства і т.д. Але оскільки це абсолютно екологічно чистий пакувальний матеріал, його можна використовувати в кожній із галузей людської діяльності.

Велика перевага кольорових картонних куточків – легка і нешкідлива для навколишнього середовища утилізація.

Картонний кутник кольоровий

Яку перевагу має ця продукція? По-перше, пакувальний картонний куточок надійно захистить вантаж від механічних пошкоджень і різких ударів під час його транспортування. По-друге, він забезпечить надійні умови для зберігання, складування вантажу, знизить ризик утворення відколів і подряпин на товарі. Крім того, купити картонний куточок рекомендується для формування піддонів із коробками для запобігання розсипання сипучих товарів. Найбільш широко куточки застосовуються для упаковки товару на європіддонах або палетах.

Основні переваги картонних та інших видів захисних куточків:

Надійність і міцність матеріалу, який дозволяє працювати з вантажами вагою до 2 тонн

Економність, адже завдяки картонним куточках інші пакувальні матеріали витрачаються менш часто

Легкість утилізації, так як захисні куточки можна переробляти і використовувати повторно, особливо коли мова йде про картонні куточки.

Захист країв рулонних матеріалів при фіксації на піддоні. Рулони товарів групуються і скріплюються разом захисними куточками. Куточки формують каркас упаковки, який легко обтягнути захисною плівкою або іншими пакувальними матеріалами. Завдяки регульованій довжині захисних куточків можна легко сформувати упаковку, яка повністю збігається із габаритами конкретного вантажу.

Такі захисні кутники виготовляються з картону методом послідовного пресування декількох шарів і формування необхідного профілю з використанням спеціального клею. Сировиною слугує картон, що має підвищену міцність. Чергування численних шарів та особливо міцного клею формують міцну структуру кутника, а верхній шар, що покритий кольором, дозволить вирізняти Ваш вантаж серед інших. Тому, не дивлячись на своє “паперове” походження, захисні картонні кутники дуже стійкі до ударів, поверхневого тиску й стиснення.

Сьогодні компанія “Інтерпак-Україна” виготовляє картонні кутники різних розмірів::

Ширина полички – від 25 мм до 150 мм

Товщина – від 2 мм до 6 мм

Довжина – за побажанням Замовника

При упаковці листових матеріалів картонні куточки виконують також вельми важливу роль. Вони формують краї упаковки і захищають товар із усіх боків. Картонні або пластикові пакувальні куточки встановлюються уздовж кожної групи листів, це запобігає пошкодженню країв вантажу при транспортуванні.


Пакувальні куточки в цьому випадку виконують не тільки захисні функції, але й фіксують товар разом, надійно закріплюючи його в міцний каркас.

Посилення жорсткості конструкції упаковки картонними куточками.

Нерідко картонні кутники використовуються і для посилення жорсткості вже готових упаковок. Часто традиційні пакувальні матеріали виявляються занадто м’якими, тому їх необхідно посилити для більш надійного захисту товарів при перевезенні або тривалому зберіганні. Особливо актуальними в цьому сенсі захисні куточки кольорові виявляються при упаковці крихких вантажів. Картонні кутники виконують роль захисного каркаса упаковки, надають конструкції жорсткості. Нерідко картонні кутники використовуються в якості несучих конструкцій упаковок дорогих вантажів або вантажів особливо великої ваги.

Захист піддонів (палет) від розсипання

Картонні та пластикові куточки можуть бути використані для захисту піддонів і палет від розсипання, коли упаковуються великі групи товарів. Звичайна стрейч-плівка або пакувальна стрічка не здатна утримати всю групу товарів по периметру, тому для міцності упаковка посилюється каркасом із захисних куточків. У результаті група різних за габаритами і вагою вантажів виявляється надійно скріпленою і не розпадається при транспортуванні.

Картонні захисні кутники з клейовим шаром

Застосування картонних куточків із клейовим шаром дозволяє створити додаткові зручності і зробити процес упаковки більш технологічним. Як правило, клейовий шар виконаний у вигляді липкої стрічки і може бути наліплений як на внутрішню, так і на зовнішню сторону куточка.

Купити захисні картонні або пластикові куточки сьогодні можна за вигідною ціною. Компанія «Інтерпак-Україна» пропонує надійну і перевірену продукцію, яка вже зарекомендувала себе на вітчизняному пакувальному ринку.

У нас Ви можете купити картонні (паперові) захисні кутники кольорові за оптовими цінами. Також є можливість нанесення друку чи кольору. Якщо Вас це зацікавило, залишайте заявку.    Зареєструйтесь зараз & отримайте знижку на доставку

    Ми готові доставити замовлення в будь-яку точку України або Європи. Залишайте заявку і дізнавайтеся деталі

    Ми думаємо про наших клієнтів і свою роботу на основі таких цінностей, як: