Картонна гільза

Картонні гільза для потреб наших клієнтів  спіральної навивки власного виробництва. Ця продукція виготовляється кваліфікованими працівниками на сучасному високотехнологічному обладнанні. Гільза картонна, а також сировина та матеріали, які використовуються у  процесі виробництва, не шкодять довкіллю.
Картонна гільза застосовуються  у текстильній, поліграфічній, харчовій, хімічній та металургійній промисловостях при виробництві різноманітних стрічок, плівок, тканин, ниток, паперу, картону тощо. Картонна гільза о оптом у нас, де ціна Вас здивує!

ТОВ "Інтерпак-Україна"

Картонна гільза або як вона ще відома паперова гільза (шпуля, втулка) традиційно використовуються для намотки різних рулонних матеріалів та як циліндричні ємності для упаковки сипучих харчових і нехарчових продуктів. Ми розуміємо, що паперова гільза – це основа, без якої неможливо виробляти якісну продукцію. Адже у багатьох випадках намотуваний матеріал у сотні, а іноді й у тисячі разів дорожчий за гільзу. Тому  погодьтесь, гільзі треба довіряти. У нас найнижча ціна на картонну (паперову) гільзу. Купуйте оптом!

Ми стежимо за дотриманням показників міцності і правильної геометрії гільз. Використовуємо сировину, спеціально розроблену виключно для виробництва гільз паперових. І той факт, що нашими замовниками є підприємства-лідери своїх галузей, підтвержує нашу якість. Не забувайте: паперова гільза тут, у нас Ви можетеїї купити. Оптові ціни, доставка.

Ми пакуємо гільзи на піддони з фіксацією стрейч-плівкою і поліпропіленовою стрічкою, що забезпечує цілісність піддону.

Дана упаковка вимагає мінімум часу для завантаження та розвантаження машини та забезпечує збереження гільз при транспортуванні на далекі відстані.

Наші клієнти використовують картонну втулку для різних потреб:

•  Гільза паперова для намотування полімерних рулонних матеріалів:
усі види одношарових і багатошарових плівок і т.ін.
•  Паперова гільза для намотування текстильних рулонних матеріалів:
тканина і нетканинні матеріали, нитки, волокна, пряжа і т.ін.
•  Гільза паперова для намотування целюлозно-паперових рулонних матеріалів:
папір офсетний, папір для мішків, ролевий картон, пергамент, папір для каширування, туалетний папір, папір для факсу і принтера, самоклеючі етикетки і т.ін.
•  Гільза паперова для намотування будівельно-технічних рулонних матеріалів:
пароізоляція, рубероїд, сітка будівельна, плівка ізоляційна, шліфувальний папір, лінолеум і т.ін.
•  Намотування пакувальних матеріалів:
клеючі стрічки для пакування, двосторонні клеючі стрічки, шпагат полімерний і паперовий, стрейч-плівка, фольга, мішки, пакувальні стрічки ПЕТ і т.ін.
Матеріали: залежно від потреби якості картонної гільзи (шпулі, втулки, патронів) при її виготовленні використовуються різні види картону і паперу. Технологія спіральної навивки і використання спеціальних композитивних клеїв та сумішей клеїв надають виробам особливої міцності навіть при відносно невеликій товщині стінок.

Залишились запитання? Телефонуй  +380676572016 чи заповнюй форму у низу сторінки

Компанія “Інтерпак-Україна” пропонує своїм клієнтам різні види упаковки: картонна гільза, картонна втулка, картонна шпуля. Ми працюємо на ринку України з 2002 року. За цей час ми пройшли шлях від невеликої фірми до підприємства із серйозною технічною базою і злагодженим трудовим колективом.

Головним напрямком нашої діяльності є виробництво картонної втулки (шпулі, гільзи) та кутників.

Картонна втулка (шпуля, гільза) є важливою і потрібною продукцією в побуті, у народному господарстві та промисловості. Сфера її застосування досить широка. Картонна втулка (шпуля, гільза) застосовується для намотування текстильних, паперових, полімерних та інших рулонних матеріалів.

Сьогодні компанія виготовляє картонні гільзи різних розмірів:

Внутрішній діаметр – від 30 мм до 200 мм;

Товщина стінки – від 1,3 мм до 15 мм;

Довжина – без обмежень.

За бажанням замовника картонна гільза може виготовлятися з певними індивідуальними характеристиками:

На внутрішню та зовнішню поверхні гільзи може наноситися друк з інформацією про замовника, його логотип і т. п.

Можливе виробництво гільзи індивідуального (нетипового) внутрішнього діаметра

Зовнішня і внутрішня поверхні гільзи можуть виконуватись у будь-якій кольоровій гамі.

Купуйте паперову (картонну) гільзу. Низька ціна, ми виробники, доставка. Взірці безкоштовно

Заповни форму, а ми  надамо усю  потрібну інформацію

    альтернативный текст

    альтернативный текст

    Перфорований папір